Gevezeçiçeğinyeri
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Sw10
Gevezeçiçeğinyeri
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Sw10
Gevezeçiçeğinyeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gevezeçiçeğinyeri

GevezeçiçeğinyeriHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : 1969-12-31
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaportalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
İlginizi çekebilecek Başlıklar

Bizi Takip Edin

Gevezeçiçekten memnun
kaldıysanız Lütfen
forumumuzu  destekleyin!

En son konular
» Şafak vaktin de Carmen'i canlandıran Amanda De Cadenet
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-08-03, 23:45 tarafından SEMENTA

» Kız ve Kurt Red Riding Hood
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-08-01, 07:42 tarafından sahin

» BREAKING DAWN PART 1 Comic-Con Poster
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-31, 23:26 tarafından gamze cullen

» Nessié'nin maması xD
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-31, 23:23 tarafından gamze cullen

» Üniversite Bilgi için istek!
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-28, 21:33 tarafından SEMENTA

» AUTODESK AUTOCAD 2012 ISZ (x86-x64-ENG)
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-28, 06:59 tarafından sahin

» Tuba Büyüküstün, Cem Yılmaz'ı da fethetti!
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-28, 06:55 tarafından sahin

» Twilight oyucularının sahneler hakkındaki düşünceleri =D
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-26, 21:29 tarafından SEMENTA

» Jessica'nın Mezuniyet konuşması
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2011-07-26, 21:27 tarafından SEMENTA

Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
En iyi yollayıcılar
SEMENTA
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcapAtamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Voting_barAtamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap 
gamze cullen
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcapAtamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Voting_barAtamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap 
eftelya
tekinim01tekinim
NİMET
sahin
crazylady
_meRve_
Cullen's Black
rosalie cullen
En çok konu başlayanlar
SEMENTA
tekinim01tekinim
sahin
gamze cullen
eftelya
sabah.engin
Cullen's Black
videoturka
EGOZUBUYUK
bigozitto
En bakılan konular
matemetik performans ödevi/performans ödevi kapakları
YILDIZ NAME NASIL BAKILIR???
Kristen Stewart (Bella Swan)
mustafa ceceli ve ailesi
tuba büyüküstün gelinlik
İstek ödevler için buraya!
SİVAS KANGAL
GENİŞ AİLE FAN CLUB
Pop müziğin hacı aranjörü(mustafa ceceli)
alacakaranlık bellanın vampire dönüsmesi
Anket
En çok hangi kitabını sevdin?
1.Alacakaranlık
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcap33%Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap
 33% [ 3 ]
2.Yeni Ay
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcap22%Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap
 22% [ 2 ]
3.Tutulma
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcap0%Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Şafak vakti
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcap44%Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap
 44% [ 4 ]
5.Gece Yarısı Güneşi
Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_lcap0%Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 9
Site rehberi

Facebook
Anahtar-kelime
Similar topics
    G.ASTROLOJİ
    ArkadaŞLar hadi herkes burcunu ve birkaç özelliğini yazsın

visitors counter
    Zirve100 Site ekle
    Gevezeciceginyeri/tasarım ve dizayn by Sementa 2007@

Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz

YazarMesaj
    SEMENTA
    YÖNETİCİ
    YÖNETİCİ
    SEMENTA

Kadın
    Doğum tarihi : 15/12/87
    İş/Hobiler : Yayın Editörü/MÜZİK
    Lakap : tatlı cadı
    Aldığı Övgü Aldığı Övgü : 42

karakter kağıdı
    Healt:
    Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Left_bar_bleue10/10Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty_bar_bleue  (10/10)
    Exp:
    Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Left_bar_bleue200/200Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty_bar_bleue  (200/200)
    tuttuğu takım: BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty
    MesajKonu: Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz   Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz Empty2010-11-09, 21:40

Dünyanın En Özel Erkeğine….

Hiçbir yazıyı yazmak bu kadar zor olamaz çünkü hangi kelimeyi kullanmak istesem vasat ve sığ kalıyor.Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz 4783F9CE8915FCA3E4B84CDF1DA1
    Dünyanın En Özel Erkeğine….

Hiç görmediğin birine aşık olmanın, hiç bakışmadığın birinin o derin gözlerinde kaybolmanın, hiç dokunmadığın bir adamı bu şiddetle özlemenin, senden başka bir açıklaması olabilir mi?Yaşım gençken, yokluğunun ne kadar zor olduğunun farkında değildim. Zaman geçtikçe, hayatı ve yaşadığım şeyleri gördükçe, daha çok oturuyor içime sensizlik.Bu duygunun adı aşk olamaz, aşktan ötede duran bir his olmalı! Sadece adı yok!Seninle ilk tanıştırıldığım günü hatırlıyorum. Duvarda bir resmin duruyordu. Gözlerine takılıp kalmıştım. Bir okyanus gibi derin ve baktığında insanı sarsan gözlerdi seninkiler. Uzun bir süre bakakaldım.Sonra seni anlattılar, yıllar boyu seni, yaptıklarını, söylediklerini öğrettiler bana. Seni anlamak için adım atmak ve daha fazla öğrenmek gerektiğini, ancak yaşım kemale erdiğinde algılayabildim.Sana ilk vurulduğum gün, küçücük bir kızdım. O resimde gördüğüm adamı babam gibi, sevgilim gibi, ailem gibi, öğretmenim gibi, pek çok şey gibi sevdim. Seni anladıkça büyüdü aşkım ve ben herkesten önce ve hep sana aşık kaldım.Sana ve uğrunda bir ömrü feda ettiğin tüm değerlerine karşı çıkanlar oldu, onlarla da savaştım. Kim olduysam, ne olduysam, neye sahipsem, senin sayende olduğunu bilecek kadar öğrendim. Kim, ne yaparsa yapsın, içimdeki o büyük ve tutkulu aşkı söndüremedi.Her şeyinle benim ve hiçbir zaman benim değildin. Sen yoktan var eden bir sanatçıydın gözümde ve daha pek çok vasfın vardı. Öngörülerin, sezgilerin, dünya görüşün öyle ilerideydi ki! Çocukluğum boyunca seni başka bir gezegenden geldin zannederdim. Ulaşılmazdın, kimse yerini dolduramazdı ve öyle de oldu!Sen, dünyanın en özel erkeği! Biz sana, senin yaptıklarına, sözlerine, kurduklarına, bize hediye bıraktığın geleceğe, fikirlerine, zekana, onuruna, her şeyine aşığız. Seni çok özlüyoruz ve her geçen gün, ne kadar çirkinleştiğini gördükçe etrafımızın, daha çok üzülüyoruz. Keşke şimdi yanımızda olsaydın…Sana hasret kalışımızın 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz. Sözlerin kulağımızda, gözlerimiz dediğin gibi hep ileride, yolunda ilerliyoruz. Yine de, bir yanımız hep buruk; seni çok özlüyoruz Atam, çok özlüyoruz….Candan Ünalcandanmektuplar@msn.com
    Kaynak:http://kadin.tr.msn.com/ask/article.aspx?cp-documentid=155209850
    http://sementafan.blogspot.com/

Atamızı 72. Yılında, özlem ve saygıyla anıyoruz
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -