Gevezeçiçeğinyeri
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Sw10
Gevezeçiçeğinyeri
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Sw10
Gevezeçiçeğinyeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gevezeçiçeğinyeri

GevezeçiçeğinyeriHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaportalLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
İlginizi çekebilecek Başlıklar

Bizi Takip Edin

Gevezeçiçekten memnun
kaldıysanız Lütfen
forumumuzu  destekleyin!

En son konular
» Şafak vaktin de Carmen'i canlandıran Amanda De Cadenet
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-08-03, 23:45 tarafından SEMENTA

» Kız ve Kurt Red Riding Hood
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-08-01, 07:42 tarafından sahin

» BREAKING DAWN PART 1 Comic-Con Poster
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-31, 23:26 tarafından gamze cullen

» Nessié'nin maması xD
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-31, 23:23 tarafından gamze cullen

» Üniversite Bilgi için istek!
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-28, 21:33 tarafından SEMENTA

» AUTODESK AUTOCAD 2012 ISZ (x86-x64-ENG)
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-28, 06:59 tarafından sahin

» Tuba Büyüküstün, Cem Yılmaz'ı da fethetti!
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-28, 06:55 tarafından sahin

» Twilight oyucularının sahneler hakkındaki düşünceleri =D
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-26, 21:29 tarafından SEMENTA

» Jessica'nın Mezuniyet konuşması
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-07-26, 21:27 tarafından SEMENTA

Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
En iyi yollayıcılar
SEMENTA
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcapBreaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Voting_barBreaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap 
gamze cullen
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcapBreaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Voting_barBreaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap 
eftelya
tekinim01tekinim
NİMET
sahin
crazylady
_meRve_
Cullen's Black
rosalie cullen
En çok konu başlayanlar
SEMENTA
tekinim01tekinim
sahin
gamze cullen
eftelya
sabah.engin
Cullen's Black
videoturka
EGOZUBUYUK
bigozitto
En bakılan konular
matemetik performans ödevi/performans ödevi kapakları
YILDIZ NAME NASIL BAKILIR???
Kristen Stewart (Bella Swan)
mustafa ceceli ve ailesi
tuba büyüküstün gelinlik
İstek ödevler için buraya!
SİVAS KANGAL
GENİŞ AİLE FAN CLUB
Pop müziğin hacı aranjörü(mustafa ceceli)
alacakaranlık bellanın vampire dönüsmesi
Anket
En çok hangi kitabını sevdin?
1.Alacakaranlık
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcap33%Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap
 33% [ 3 ]
2.Yeni Ay
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcap22%Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap
 22% [ 2 ]
3.Tutulma
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcap0%Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Şafak vakti
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcap44%Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap
 44% [ 4 ]
5.Gece Yarısı Güneşi
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_lcap0%Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 9
Site rehberi

Facebook
Anahtar-kelime
Similar topics
G.ASTROLOJİ
ArkadaŞLar hadi herkes burcunu ve birkaç özelliğini yazsın

visitors counter
Zirve100 Site ekle
Gevezeciceginyeri/tasarım ve dizayn by Sementa 2007@

Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde

2 posters
YazarMesaj
SEMENTA
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SEMENTA

Kadın
Doğum tarihi : 15/12/87
İş/Hobiler : Yayın Editörü/MÜZİK
Lakap : tatlı cadı
Aldığı Övgü Aldığı Övgü : 42

karakter kağıdı
Healt:
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Left_bar_bleue10/10Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty_bar_bleue  (10/10)
Exp:
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Left_bar_bleue200/200Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty_bar_bleue  (200/200)
tuttuğu takım: BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty
MesajKonu: Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde   Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-04-28, 05:48

Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde 215761_10150166525570674_8526405673_6643909_208421_n

Fanlar!
Bella (Kristen Stewart) ve Edward (Robert Pattinson) düğününü görmek
için bir yıl daha bekleyecekti Twilight Saga üretim sonu için planlanan
düğün sahnesi: Breaking Dawn, eşit ilgililer bakımından uygun olduğunu
kanıtladı. "Bu yaptığım en çarpıcı özelliklerinden biri," diyor Stewart. "Belli
bir noktada ben set üzerinde yürüdüğümüz zaman vardı ve ben onların üzerime
düşeni yapmak için, pews orada oturan tüm cast herkes gördü. Ve sadece bu yüzden benim için o an mükemmeldi. , Böyle bir gerçek şekilde duygusaldı. Ben gerçek gibi hissettim onun için onlara teşekkür ederim . "

Ama filme her zaman o kadar sakin değildi. yıldız
ve yönetmen, bir zahmet, küre-paça sürgün dahil (tiyatrolarda 18 Kasım
ve Kasım 2012) Dawn Bölüm 1 ve 2 Breaking, EW söylemek gibi ve sahneleri
kadar, kanlı ve karanlık daha şimdiye kadar herhangi bir franchise daha
kutuplaşma. izleyiciler Twilight kitapları ile olgunlaşmamış varsa eğer, bunlar hakkında daha hızlı büyüyecek. "Biz
her şeyi shot-it sevişmek veya olsun doğum-güçlü ve olabildiğince güçlü
olacak," diye bir PG-13 derece koşulları altında çalışan olduğunu
biliyordu yönetmen Bill Condon, diyor. "Bu
evren için çok rahatsız edici düşünen insanlar olup olmayacağını görmek
ilginç olacak." Onun adına, Stewart kitap değil çok balayı
dizisi film grafik doğa (dileği için gerçekçi olabilirdi ), ancak bebek, Renesmee'nin acımasız doğumu "Bu, gerçek bir aşk sahnesi gibi iyi ille vampir-y, hissediyor". "[PG-13 sorun] kadar geldiğinde, komik çünkü herkes bu seks hakkında düşünüyor ," diyor. "Doğum gerçekten etkili ve ben gerçekten o acıyı gözlerinden yansıttım. Ama ne olabilirdi? Bu
kitapta yazılı olduğu gibi, çünkü diğer türlü şok edici ve gülünç
olabilirdi "O iç geçiriyor:".. Ben kan puking edilmiş çok isterdim "

Jacob " Taylor Lautner", kurt sürüsü üyesi olmak olduğunu söylüyor hatta kendi ayrıcalıkları yoktu. "Herkes
her zaman rehber giymek zorunda değilsiniz ki bana şikayet ediyor, ben
beyaz makyaj ya da peruk ve bütün bu şeyler giymek zorunda değilsiniz. Ve ben yağmurda tek ve bir gömlek giymiş olduğum için Üşüyor, gibiyim! I-düşme
veya baskılama-Renesmee üzerinde içerecektir Bölüm 2 yılında arsa ark,
Ve için New Moon ve Eclipse benim aidat. "Ödenmiş? "Ben Stephenie [Meyer] doğru yürüdü ve 'tam basma nedir?' Onu sordu, Çok zaman vardı" Lautner diyor. "Hâlâ benim için çok şaşırtıcı bir şey, bu nedenle sormayın."

hakkında
daha fazla bilgi için, Breaking Dawn özel fotoğraflar-29 Nisan
stantlarda-Entertainment Weekly yeni konu pick up kucaklayan bir buharlı
şelale Bella ve Edward da dahil olmak üzere.
http://popwatch.ew.com/2011/04/28/this-weeks-cover-twilight-saga-breaking-dawn-first-look/ Image Gallery: http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20308569_20485406,00.html
http://sementafan.blogspot.com/
Cullen's Black
Haftanın moderatörü
Haftanın moderatörü
Cullen's Black

Kadın
Doğum tarihi : 30/08/97
Lakap : Jassié
Aldığı Övgü Aldığı Övgü : 15

karakter kağıdı
Healt:
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Left_bar_bleue200/200Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty_bar_bleue  (200/200)
Exp:
tuttuğu takım: FENERBAHÇE FENERBAHÇE

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde   Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-04-28, 07:45

bozuk türkçeyle yazılmış mütiş bi yazı =)=) tesekkürler =)
SEMENTA
YÖNETİCİ
YÖNETİCİ
SEMENTA

Kadın
Doğum tarihi : 15/12/87
İş/Hobiler : Yayın Editörü/MÜZİK
Lakap : tatlı cadı
Aldığı Övgü Aldığı Övgü : 42

karakter kağıdı
Healt:
Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Left_bar_bleue10/10Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty_bar_bleue  (10/10)
Exp:
tuttuğu takım: BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde   Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-04-28, 10:01

Malesef öyleydi Sad ben biraz düzeltemeye çalıştım ama hepsini düzeltecek zamanım yoktu.
http://sementafan.blogspot.com/
Cullen's Black
Haftanın moderatörü
Haftanın moderatörü
Cullen's Black

Kadın
Doğum tarihi : 30/08/97
Lakap : Jassié
Aldığı Övgü Aldığı Övgü : 15

karakter kağıdı
Healt:
Exp:
tuttuğu takım: FENERBAHÇE FENERBAHÇE

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde   Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde Empty2011-04-29, 05:37

olsn yne de anlasılıyo Very Happy eline saglık =)=)

Breaking Dawn Entertainment Haftalık dergisinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Twilight Saga Breaking Dawn Orjinal fragman